Stavniki zaslužijo na Raiders, overs v predsezoni lige NFL

Javnost je podprla Raiders na njihovih prvih dveh predsezonskih tekmah in športnim stavnicam obakrat prinesla poraz.

Preberi Več

Kvote, analiza konj za konji za Travers Stakes

Hendikeper konjskih dirk Michael 'Čarovnik' Kipness analizira polje z osmimi konji za sobotne Travers Stakes in vsakega konja določi za tekmeca ali pretendenta.

Preberi Več

Circa se še vedno sooča s 4,5 milijona dolarjev prekritja v nogometnih tekmovanjih

Pet dni pred sobotnim rokom za prijavo je Circa Sports zelo blizu, da doseže svojih 6 milijonov dolarjev zajamčenih denarnih nagrad za svoje tekmovanje Circa Million IV s prijavo v višini 1.000 $.

Preberi Več

Raiders velika odgovornost za Super Bowl pri športnih stavnicah

Buffalo Bills so jasni favoriti za zmago na Super Bowlu. Toda Raiders so največja odgovornost pri športnih stavnicah v Las Vegasu.

Preberi Več

Trendi študentskih nogometnih stav – 2. teden

Hendikeper iz Las Vegasa Bruce Marshall je urednik The Gold Sheet (Goldsheet.com). Za revijo Review-Journal zagotavlja tehnične opombe in trende univerzitetnega nogometa.

Preberi Več

Bettor izplača 320.000 $ denarne stave na Alabamo

Alabama se ni izkazala za favorita z 20,5 točke, potrebovala je nekaj junaštva branilca Brycea Younga in pozen zadetek iz igre, da bi iztržila zmago nad Teksasom.

Preberi Več

NFL BAD BEATS BLOG: Obrambe zagotavljajo, da večina skupnih rezultatov ostane pod

Med najboljšimi tekmami sta Raiders pri Los Angeles Chargers in Green Bay Packers pri Minnesota Vikings.

Preberi Več

18-kolesnik Caesars Sportsbook pripravljen za vožnjo v tej nogometni sezoni

18-kolesnik znamke Caesars bo potoval na športne dogodke po vsej državi, vključno z dvema tekmama Raiders.

Preberi Več

Trendi stav na NFL — 2. teden: Raiders 2-3 ATS kot domači favoriti

Kardinali so v lanski sezoni na gostovanjih predstavili svojih prvih sedem. V prvih sedmih tednih sezone so 16-6 ATS, vendar so jih Chiefs premagali na uvodu.

Preberi Več

Izbor Las Vegas Review-Journal College Challenge: 3. teden

Devet hendikepiranih in poročevalec o športnih stavah RJ David Schoen bo ponudil pet izbir na univerzitetnih nogometnih tekmah skozi celotno sezono – strani ali skupni seštevek.

Preberi Več

NFL BAD BEAT BLOG: Končna igra vpliva na skupno v igri Raiders-Cardinals

Pogosto osvežite za posodobitve iz minute v minuto o vseh nedeljskih dogodkih NFL. Slabi udarci, gibanje linij v živo, stave ob polčasu in več.

Preberi Več

Športne stavnice vodijo Cardinalsovo razočaranje nad Raiders do velike zmage v 2. tednu

Cardinals, ki so končali kot slabi 5½ točk, so stavnicam prinesli največji poraz dneva, potem ko je Kyler Murray Arizono usmeril k zmagi nad Raidersi po podaljšku.

Preberi Več

Stave Sharp na igre Bills-Titans, Eagles-Vikings 'MNF'

Poročali so o ostrih akcijah na obeh straneh tega dvoboja ekip z rezultatom 1-0.

Preberi Več

Bettor zadene 6-leg Packers-Bears 1-game parlay za 250K $

Hazarder je udaril ključno prvo nogo na Justina Fieldsa in dosegel prvi touchdown na tekmi pri kvoti 20-1, ko je branilec Chicaga zadel pozno v prvi četrtini.

Preberi Več

Stavniki se nagibajo k slabšemu v igri Steelers-Browns 'TNF'

Stavniki se nagibajo k slabšemu Pittsburgh Steelers v četrtkovem obračunu AFC North v Clevelandu. Browns so favoriti s 4 točkami na večini športnih stavnic v Las Vegasu.

Preberi Več

Napoved univerzitetnega nogometa: USC-Oregon State pripravlja težke akcije

Tekma Južna Kalifornija – zvezna država Oregon je privabila več kot dvakrat več vstopnic kot katera koli druga televizijska serija 4. tedna univerzitetnega nogometa.

Preberi Več

Trendi študentskih nogometnih stav – 4. teden

Preberi Več

Razčlenitev stav NFL: 3. teden

Hendikeper VegasInsider.com Chip Chirimbes (@chipchirimbes) analizira vsako nedeljsko in ponedeljkovo tekmo 3. tedna lige NFL s trendi in končnimi rezultati.

Preberi Več

Izbori Las Vegas Review-Journal NFL Challenge — 3. teden

Brent Musburger je izenačen v vodstvu z rekordom 6-4 ATS z kolumnistom o športnih stavah revije Review-Journal Toddom Deweyjem ter hendikeperjema Loujem Finocchiarom in Dougom Fitzom.

Preberi Več

Dolphins, športne stavnice premagajo 'butt punt' na poti do zmage v 3. tednu NFL

Miami, ki se je končal s slabšim rezultatom 4½ točk, je bil eden od osmih slabih zmagovalcev, ki so v nedeljo zmagali, in med devetimi, ki so pokrili (9-4-1 proti razponu).