Igralci Knights uidejo pozornosti nagrad, medtem ko ekipa uspe

Vratar Golden Knights Logan Thompson (36) je obranil žogo, center Golden Knights Nicolas ... Vratar moštva Golden Knights Logan Thompson (36) je obranil žogo, medtem ko center moštva Golden Knights Nicolas Roy (10) drsi za plošček med drugo tretjino hokejske tekme NHL proti Blackhawks v T-Mobile Areni v četrtek, 13. oktobra 2022, v Las Vegasu. (Ellen Schmidt/Las Vegas Review-Journal) @ellenschmidttt  Center Golden Knights Jack Eichel (9) strelja pod pritiskom branilca Los Angeles Kings Mikeyja Andersona (44) med prvim delom predsezonske hokejske tekme NHL v T-Mobile Areni v ponedeljek, 26. septembra 2022, v Las Vegasu. (Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal) @csstevensphoto  Glavni trener moštva Golden Knights Bruce Cassidy trdi, da je bil v četrtek, 13. oktobra 2022, v Las Vegasu pozen klic proti Chicago Blackhawks v drugi tretjini njihove NHL igre v T-Mobile Areni. (L.E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

Napoved je prišla iz lige NHL že četrti teden zapored, pri čemer Golden Knights niso bili omenjeni.

5445 angelska številka

Najboljša ekipa lige, tista v nizu sedmih zmag z rekordom 11-2 že četrtič zapored ni bil vključen v podelitev nagrad 'Tri zvezdice' tedna. Igralci Knightsov imajo trenutno v tej sezoni 0 proti 12 ali 0 proti 15 glede na to, da niso bili ena izmed 'Treh zvezd' meseca lige NHL tudi oktobra.

Vitezi, čeprav imajo več izjemnih talentov, niso ustvarjeni za to, da bi jih nosil en ali dva igralca. Letos zmagujejo tako, kot so pogosto v svoji zgodovini – z globino.

Relativno zdravje Knightsov v primerjavi s pred letom dni - v 13 tekmah so naredili le tri nezdrave praske - je to olajšalo. Omogočeno jim je, da med svojim neverjetnim začetkom vsak večer vrtijo vrstice, izkoriščajo dvoboje in se zanašajo na različne igralce za zmago.

'Na vsaki tekmi se pojavijo drugi fantje,' je dejal center Nicolas Roy. 'To počnejo dobre ekipe.'

V ligi NHL je 60 igralcev, ki imajo več kot 10 nastopov in dosegajo število točk na tekmo ali več.

Vitezi imajo samo enega od njih.

Center Jack Eichel je s petimi goli in devetimi podajami na 13 tekmah izenačen na 25. mesto v ligi. Njegovi prispevki - ki vključujejo dve zmagoviti igri v podaljšku proti Winnipeg in Washington — so bili impresivni. A ekipe ne nosi sam.

Znak globine Knightsov je, da imajo šest igralcev, ki se borijo za njihov drugi najboljši strelec. Center William Karlsson, desni krili Jonathan Marchessault in Mark Stone, levi krili Reilly Smith in Chandler Stephenson ter branilec Alex Pietrangelo imajo vsi po 10 točk. Takoj za to skupino je z devetimi branilec Shea Theodore.

Knightsi so edina ekipa v NHL, ki ima osem igralcev z devetimi ali več točkami. So eni od štirih z devetimi drsalci, ki so dosegli sedem ali več.

Njihova četrta linija je pomembna minut . Njihov tretji obrambni par ima po mnenju trenerja Ottawe D.J. najboljšega petega in šestega branilca v NHL Nica Haguea in Zacha Whiteclouda. Smith.

Vsi v ekipi igrajo vlogo pri zmagah.

'To je za trenerja resnično dober občutek,' je dejal trener Bruce Cassidy.

S slogom Knights so na vrhu lestvice lige NHL, čeprav to še ni pritegnilo pozornosti nagrad.

To lahko vseeno pride.

Tekma za predsedniško trofejo in Stanleyjev pokal je na prvem mestu, toda Cassidy je svoje ime že uvrstil med kandidate za nagrado Jacka Adamsa (trener leta) z načinom, kako so se Knightsi pod njegovim vodstvom vrnili, potem ko so lansko sezono izgubili končnico. . Ironično, mož, ki ga je zamenjal Pete DeBoer iz Dallasa, in Cassidyjeva zamenjava v Bostonu Jim Montgomery, si prav tako zaslužita obravnavo.

Vratar Logan Thompson bo verjetno pridobil pozornost Calder Trophy (novinec leta), če bo nadaljeval s svojo močno igro. 25-letnik je šesti po povprečju zadetkov (2,01) in osmi po odstotku obramb (0,934).

Še vedno je treba opraviti veliko poti, preden bo strojna oprema izročena. Vitezi lahko zaenkrat uživajo v tem, da posamezniki bežijo pod radarjem, medtem ko kolektivu uspeva. Zdi se, da jih ne moti.

'Ta skupina tukaj je navdušena, da gremo na drsališče in preživljamo dneve drug z drugim,' je dejal Smith. 'Trenutno se zelo zabavamo.'

Kontaktirajte Bena Gotza na bgotz@reviewjournal.com. Sledi @BenSGotz na Twitterju.